5–6 листопада 2021 р. ІV Науково-практична конференція з міжнародною участю «ПСИХОСОМАТИЧНА МЕДИЦИНА: НАУКА ТА ПРАКТИКА»

28 жовтня 2021
368
Резюме

За сприяння Національного медичного університету імені О.О. Богомольця МОЗ України, кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії, Всеукраїнської асоціації психосоматичної медицини, Буковинського державного медичного університету.

Куратори:

Олег Созонтович Чабан, завідувач кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор медичних наук, професор, Олена Олександрівна Хаустова, професор кафедри психосоматичної медицини і психотерапії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор медичних наук, професор, Олександр Юрійович Поліщук, доцент кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Буковинського державного медичного університету.

Основні програмні питання:

  1. Розбудова засад психосоматичної медицини в світі. Напрямки сучасних досліджень у галузі психосоматичної медицини.
  2. Досягнення та перспективи психосоматичної медицини в Україні. Спектр наукових досліджень з психосоматичної медицині в Україні.
  3. Психосоматична оцінка та питання діагностики, методи психосоматичного дослідження. Діагностичні критерії психосоматичних розладів.
  4. Психосоматична інтегративна допомога. Психофармакотерапія, психотерапія, психосоматичний тренінг, селф-менеджмент.
  5. Первинна медична допомога та психосоматична медицина. Поведінкові та психосоціальні механізми в психосоматичній медицині. Профілактика та реабілітація.
  6. Психосоматичні аспекти хронічного болю у різних клінічних галузях медицини: діагностика, терапія, реабілітація.
  7. Сучасні тенденції у навчанні студентів, інтернів та лікарів основам психосоматичної медицини. Професійні умови психосоматичної медицини. Консультаційно-зв’язкова психіатрія.
  8. Культура та психосоматична медицина. Філософські та етичні питання в психосоматичній медицині.

До участі запрошуються психіатри, психологи, психотерапевти, лікарі сімейної практики, терапевти, педіатри, неврологи, ендокринологи, гінекологи, кардіологи, гастроентерологи, онкологи, хірурги та фахівці інших спеціальностей, які бажають поглибити знання в галузі психосоматичної медицини

Реєстрація за посиланням http://mediamed.com.ua/psychosomatics_2-2021_registration

Редакція журналу «Український медичний часопис»