Медичні висновки про тимчасову непрацездатність в ЕСОЗ

13 вересня 2021
3210
Спеціальності :
Резюме

Вебінар для лікарів на цю тему відбудеться 14 вересня 2021 р.

14 вересня 2021 р.  для лікарів із Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Закарпатської, Рівненської, Волинської областей  відбудеться вебінар «Медичні висновки про тимчасову непрацездатність в ЕСОЗ».

Про вебінар

Учасники вебінару дізнаються, які основні зміни відбудуться у процесі оформлення тимчасової непрацездатності, як лікарю працювати в нових умовах, а також про інші важливі питання.

До участі запрошуються керівники закладів охорони здоров’я та лікарі первинної та вторинної ланок надання медичної допомоги.

Спікер — головний спеціаліст відділу взаємодії із зовнішніми системами та реєстрами Департаменту розвитку електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) Національної служби здоров’я України (НСЗУ) Євген Батура.

У рамках вебінару учасники зможуть поставити питання і отримати на них відповіді.

Початок вебінару 14 вересня 2021 р. об 11:00.

Рекомендуємо здійснити попередню реєстрацію на захід за посиланням.

Запис вебінару буде доступний на YouTube-каналі НСЗУ у розділі «НСЗУ пояснює».

Згодом такі ж вебінари будуть проведені для лікарів інших областей.

Розподіл за принципом приналежності до територій певного міжрегіонального департаменту НСЗУ зроблено для зручності учасників.

Вебінари підготовлено за підтримки USAID Ukraine — USAID Україна.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами facebook.com/nszu.ukr