Затверджено Графік проведення ЄДКІ у галузі знань «22 Охорона здоров’я»

27 серпня 2021
996
Спеціальності :
Резюме

Набув чинності відповідний наказ МОЗ України

Наказом МОЗ України від 25.08.2021 р. № 1784 затверджено Графік проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр та тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів для здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр та молодший спеціаліст галузі знань «22 Охорона здоров’я» у 2022 р.

Директору державної організації «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України» (Л.В. Олійник) та ректорам закладів фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти, що здійснюють підготовку фахівців за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я» доручено забезпечити виконання Графіка проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр та тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів для здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр та молодший спеціаліст галузі знань «22 Охорона здоров’я» у 2022 р. у межах своїх повноважень.

Контроль за виконанням цього накладено покласти на заступника міністра І.В. Микичак

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua