15–18 вересня 2021 р. ШКОЛА ЕНДОКРИНОЛОГА

13 серпня 2021
813
Резюме

За сприяння науково-освітнього проєкту «EndoTime» на підтримку наукового розвитку і поглиблення вивчення першочергових питань діагностики, лікування і профілактики ендокринних захворювань.

Науково-освітній проєкт регіонального циклу «Школа ендокринолога» спрямований на підтримку наукового розвитку і поглиблення вивчення першочергових питань діагностики, лікування і профілактики ендокринних захворювань, а також підвищення рівня знань та умінь у сфері відносно новітніх методів лікування, діагностики і профілактики патології ендокринної системи та супутніх захворювань. До роботи в науковій програмі «Школи ендокринолога» залучені кращі вчені і доповідачі у сфері ендокринології і суміжних спеціальностей. Відмінністю кожної школи є саме мультидисциплінарний підхід до обговорень пріоритетних напрямків в різноманітних галузях сучасної ендокринології, інтерактивне спілкування аудиторії та доповідачів, дискусії, воркшопи та майстер-класи. Проєкт «Школа ендокринолога» проходитиме 15–18 вересня у м. Львів.

До участі запрошуються ендокринологи, терапевти, лікарі загальної практики — сімейної медицини, офтальмологи, хірурги та лікарі інших спеціальностей, які бажають поповнити багаж професійних знань.

Реєстрація за посиланням https://www.endotime.com.ua/?page_id=55#038;redirect_to=https%3A%2F%2Fwww.endotime.com.ua%2F

Редакція журналу «Український медичний часопис»