5–6 квітня 2021 р. Кардіологічний пацієнт з коморбідною та супутньою патологією — погляд експертів різних спеціальностей

31 березня 2021
486
Резюме

ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України, Всеукраїнська асоціація превентивної кардіології та реабілітації, Асоціація дослідників України.

Запрошуємо до перегляду трансляції лікарів за спеціальностями: загальна практика — сімейна медицина, кардіологія, ендокринологія, неврологія, функціональна діагностика.

Шановні колеги!

Друга наша зустріч у форматі вебінару з циклу з чотирьох клінічних шкіл «Кардіологічний пацієнт з коморбідною та супутньою патологією – погляд експертів різних спеціальностей» відбудеться 5–6 квітня 2021 р.

Експерти з кардіології, ендокринології, нефрології, неврології, ревматології, невідкладних станів розглядатимуть найгарячіші питання ведення пацієнтів в умовах викликів сьогодення. Будемо разом вирішувати проблеми ведення пацієнтів із постковідним синдромом, судинними ураженнями, артеріальною гіпертензією, серцево-судинними захворюваннями, некоронарогенними ураженнями міокарда, цукровим діабетом, хронічною хворобою нирок.

Запрошуємо долучитися до дискусії фахівців в студії та до активного обговорення в чаті. Авторів найактуальніших та найцікавіших запитань очікує приз — найсвіжіше видання Всеукраїнської асоціації кардіологів України «Стандарти діагностики та лікування серцево-судинних захворювань».

Під час проведення онлайн-події скористайтеся ЧАТОМ та поставте запитання із зазначенням, кому саме з доповідачів воно адресоване. Відповіді на них ви отримаєте після закінчення доповідей.

Отримати доступ до трансляцій ви також можете за посиланнями:

5 квітня 2021 р. (понеділок) — https://youtu.be/m4LgpO-t3bM

Отримати доступ до трансляцій ви також можете за посиланнями:

6 квітня 2021 р. (вівторок) — https://youtu.be/DBy70TlW_gk

Редакція журналу «Український медичний часопис»