Вакцинація від COVID-19 медичних працівників відбудеться в першу чергу

28 грудня 2020
659
Спеціальності :
Резюме

Загалом кампанія пройде у 5 етапів та охопить щонайменше 50% населення України

Як ми вже повідомляли, багаторівнева кампанія з вакцинації проти  COVID-19, яка має розпочатися у 2021 р., охопить щонайменше 50% населення країни.

Етапи проведення кампанії з  вакцинації

Вона триватиме протягом 2021–2022 рр. та проходитиме у 5 етапів:

  • Перший — передбачає вакцинацію людей із критичним ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і тих, які виконують критичні функції у відповідь на пандемію коронавірусної хвороби COVID-19. Йдеться про медичних працівників, які надають допомогу пацієнтам із коронавірусною хворобою в умовах стаціонару, та військових, які беруть участь в ООС. На цьому етапі планується охопити приблизно 355 тис. людей.
  • Другий — вакцинація людей із надзвичайно високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 та тих, хто надає медичні послуги. Планове охоплення на другому етапі становитиме приблизно 2,3 млн людей.
  • Третій — вакцинація людей із високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 та тих, які виконують функції з підтримки безпеки та життєдіяльності держави. Планове охоплення: приблизно 7,2 млн людей.
  • Четвертий — вакцинація людей із підвищеним ризиком інфікування та розвитку COVID-19 та тих, які виконують функції з підтримки безпеки та життєдіяльності держави. Планове охоплення: приблизно 11 млн людей.
  • П’ятий — вакцинація інших категорій населення, які не входять до пріоритетних груп. Йдеться про людей віком до 59 років без супутніх захворювань. Планове охоплення: приблизно 19 млн людей.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами moz.gov.ua