Розроблено Порядок надання медичної та/або реабілітаційної допомоги із використанням телемедицини

18 березня 2024 о 09:33
776

Міністерством охорони здоров’я України на громадське обговорення пропонується проєкт наказу «Про затвердження Порядку надання медичної та/або реабілітаційної допомоги  із застосуванням телемедицини».

Про документ

Проєкт наказу розроблений з метою надання медичної та/або реабілітаційної допомоги із використанням телемедицини для покращення якості та доступності цієї допомоги шляхом використання інформаційно-комунікаційних технологій та інших цифрових інструментів.

Проєктом акта пропонується затвердити Порядок надання медичної та/або реабілітаційної допомоги із застосуванням телемедицини, а також визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров’я України від 19 жовтня 2015 р. № 681 «Про затвердження нормативних документів щодо застосування телемедицини у сфері охорони здоров’я», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 9 листопада 2015 р. за № 1400/27845.

Проєкт наказу МОЗ

Порядок надання медичної та/або реабілітаційної допомоги із застосуванням телемедицини

Бюджетні витрати на адміністрування регулювання суб’єктів малого підприємництва

АРВ

Додаток 1 до АРВ

Додаток 2 до АРВ

Додаток 3 до АРВ

Довідка (acquis ЄС)

Пояснювальна записка

Куди надавати пропозиції

Пропозиції та зауваження щодо проєкту акта просять надсилати протягом 30 днів з дати публікації на адресу МОЗ у письмовому або електронному вигляді у формі порівняльної таблиці за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, Департамент цифрових трансформацій в охороні здоров’я, тел.: (044) 253-33-31, e-mail: [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua