Уряд ухвалив рішення щодо безоплатного зубопротезування військових

28 лютого 2024 о 11:40
882

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, деякі категорії військовослужбовців зможуть безкоштовно отримати послуги зубопротезування в лікарнях, незалежно від їхньої форми власності. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 27 лютого 2024 р.

Коментар Дениса Шмигаля

«Сьогодні офіційно запускаємо пілотний проєкт щодо зубопротезування ветеранів. Держава компенсує медзакладам витрати на лікування через Національну службу здоров’я України (НСЗУ). Загалом плануємо витратити на цю програму 750 млн грн, які вже закладені в державному бюджеті», — відзначив прем’єр-міністр.

Глава Уряду зауважив, що життя, здоров’я, соціальна адаптація і добробут захисників є пріоритетом для держави.

Що далі?

Як повідомили у МОЗ України, найближчим часом НСЗУ розробить примірну форму договору, яка буде погоджена Міністерством охорони здоров’я. Після цього НСЗУ розмістить на офіційному вебсайті оголошення щодо прийому пропозицій від медичних закладів, які бажають взяти участь у реалізації проєкту. Специфікації договору міститимуть мінімальні вимоги до медичної послуги з зубопротезування.

Укласти договір із НСЗУ, а отже стати учасниками пілотного проєкту, зможуть заклади охорони здоров’я будь-якої форми власності.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами kmu.gov.ua, moz.gov.ua