Національна кампанія підтримки і подяки медикам «Дякуємо серцем»

20 липня 2022 о 12:37
1067
Спеціальності :

Сьогодні тисячі медичних працівників щоденно борються за кожен удар серця — у лікарнях, у бомбосховищах, удома. Українські медики демонструють професіоналізм і неймовірну мужність. Вони продовжують рятувати життя, часто — ризикуючи власним.

Міністерство охорони здоров’я України разом з Бюро ВООЗ в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках ініціативи ВООЗ і ЄС щодо розвитку системи охорони здоров’я в Україні розпочинає національну кампанію «Дякуємо серцем». Вона присвячена відважним українським медикам, які вже майже 5 міс під вибухами й обстрілами надають допомогу тим, хто її потребує.

На сайті проєкту — вражаючі історії лікарів і врятованих ними пацієнтів. Це історії про те, як медики тижнями оперували без світла та води, як виїжджали на виклики під свист куль, як приймали пологи в підвалах та бомбосховищах, як билися за життя кожного пацієнта, до останнього подиху.

Коментар Віктора Ляшка

«Ми хочемо висловити вдячність тим, хто сьогодні тримає не менш важливий фронт — медичний. Кожен день цієї жахливої війни доводить, що синоніми до фрази «український медик» — мужність та сміливість. Так було і так буде завжди. Те, що ви робите, часто виходить за межі людських і професійних можливостей. Тому світ має знати кожного українського медика, який невпинно рятує життя на цій кривавій війні, розв’язаній російськими терористами», — наголосив Віктор Ляшко.

Коментар Ярно Хабіхта

«Українські медичні працівники проявляють стійкість і мужність, продовжуючи надавати необхідну медичну допомогу пацієнтам в умовах війни. ВООЗ визнає їхні надзвичайні зусилля та самовідданість, і разом з Міністерством охорони здоров’я ми запускаємо інформаційну кампанію, аби визнати хоробрість і внесок та підтримати українських медичних працівників», — зазначив доктор Ярно Хабіхт, Представник ВООЗ та Глава Бюро ВООЗ в Україні.

На сайті кожен лікар зможе поділитися власною історією або ж розповісти про відважність колег, які за будь-яких умов продовжують рятувати найцінніше — життя та здоров’я українців.

Також у межах проєкту «Дякуємо серцем» усі охочі зможуть підтримати медиків, перерахувавши кошти на відновлення медичної системи України. Аби в кожному куточку країни, від Заходу і до Сходу, наші лікарі були забезпечені необхідним обладнанням і медикаментами, які допоможуть врятувати тисячі життів. Зробити внесок можна на фандрейзинговій платформі UNITED24. Завдання фандрейзингової платформи — стати головним вікном для збору пожертв на підтримку України. Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними міністерствами на найголовніші потреби.

Довідка: креативний концепт національної кампанії розробила агенція Quadrate28. Головне комунікаційне гасло кампанії — «Шануємо відвагу медичних працівників». Упродовж липня–серпня 2022 р. серія рекламних матеріалів з’явиться на зовнішніх рекламних носіях по всій Україні, у соціальних мережах та радіо. Також до Дня Незалежності буде запущено загальнонаціональний флешмоб пошани медиків та створено мобільну виставку, що подорожуватиме світом.

Стежити за новинами проєкту можна в Instagram та Facebook.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua