Оголошення про проведення установчих зборів Громадської ради при МОЗ України

15 квітня 2019 о 15:31
620

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України запрошує представників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих і професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (інститут громадянського суспільства — ІГС), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України, стати учасниками Установчих зборів Громадської ради при МОЗ України, які відбудуться 20 травня 2019 р.

Місце проведення Установчих зборів – МОЗ України, Київ, вул. Грушевського, 7.

Реєстрація з 10:00 по 11:00.

Початок зборів об 11:00.

Що необхідно для участі?

Для участі в Установчих зборах з формування Громадської ради при МОЗ України до ініціативної групи (згідно з Положенням про Громадську раду при МОЗ України, затвердженим наказом МОЗ України від 16.01.2018 р. № 74) необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу ІГС.

До заяви додаються:

  • Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами ІГС, про делегування для участі в Установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради.
  • Біографічна довідка делегованого представника ІГС із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в ІГС, контактної інформації.
  • Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг зі статуту (положення) ІГС щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.
  • Інформація про отримання ІГС як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.
  • Інформація про результати діяльності ІГС (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання ІГС відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли ІГС працює менше року, — за період діяльності).
  • Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону.
  • Податкова та фінансова звітність неприбуткових установ та організацій за останні два роки або за період діяльності організації, якщо він менший двох років (з відміткою податкової або квитанцією, що підтверджує подання звітності) — за згодою.
  • Мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються його мотиви бути обраним до складу Громадської ради — за згодою.

 Як подавати документи?

Заява та всі документи, що додаються до неї, подаються в електронному вигляді через форму на офіційному сайті МОЗ України з 8 квітня 2019 р., оригінали документів надаються Ініціативній групі до 19 квітня 2019 р.

Порядок розгляду поданих документів та підстави для відмови представнику ІГС визначаються згідно з Положенням про Громадську раду при МОЗ України, затвердженим наказом МОЗ України від 16 січня 2018 р. № 74.

Порядок проведення Установчих зборів

Установчі збори Громадської ради при МОЗ України є публічним відкритим заходом. Учасники Установчих зборів можуть вести аудіо-, фото- та відеофіксацію, вільно зберігати й поширювати цю інформацію, вести трансляцію Установчих зборів.

У разі, якщо кандидатів до Громадської ради більше ніж визначений кількісний склад Громадської ради, проводиться конкурс із формування складу Громадської ради шляхом рейтингового інтернет-голосування громадян, які проживають на території України, за осіб, які особисто присутні на Установчих зборах, кандидатури яких внесені ІГС.

Рейтингове інтернет-голосування проводиться протягом двадцяти чотирьох годин через офіційний веб-сайт МОЗ України. Будь-який громадянин, який проживає на території України, може взяти участь у рейтинговому інтернет-голосуванні. Під час участі в рейтинговому інтернет-голосуванні громадянин може проголосувати за одного або декількох кандидатів але не більше ніж визначений кількісний склад Громадської ради.

У разі проведення рейтингового інтернет-голосування у роботі Установчих зборів оголошується перерва на строк не більше п’ятнадцяти робочих днів для проведення голосування та встановлення результатів. Після перерви лічильна комісія доповідає Установчим зборам про результати рейтингового інтернет-голосування. Обраними до складу Громадської ради за результатами рейтингового інтернет-голосування вважаються кандидати, які набрали найбільшу кількість голосів.

Рішення Установчих зборів оформлюється протоколом, який складається протягом трьох робочих днів з моменту закриття Установчих зборів, підписується головою та секретарем Установчих зборів і подається до Міністерства. МОЗ України оприлюднює протокол Установчих зборів на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб протягом трьох робочих днів з моменту його надходження.

Документи, оформлені належним чином, приймаються ініціативною групою до 19 квітня 2019 р. за адресою: 01601, Київ, вул. Грушевського, 7, МОЗ України.

Електронні копії документів завантажуються через форму на сайті МОЗ України.

Відповідальна особа за прийом документів — Матяш Павло Сергійович, головний спеціаліст відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Управління організаційного забезпечення, тел.: (044) 253 82 18, e-mail: [email protected] (звертаємо увагу, що зазначена електронна адреса використовується виключно для зв’язку з відповідальною особою та не передбачає прийому документів).

Відомості про склад ініціативної групи за посиланням.

Нагадаємо, попередній склад Громадської ради при МОЗ України було затверджено 18.05.2017 р.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Прес-служба «Українського медичного часопису»
за матеріалами moz.gov.ua