атеросклероз
22 листопада 2023 р. о 16

Новітні досягнення в діагностиці, профілактиці та лікуванні атеросклерозу та ІХС

22–23 листопада 2023 р. відбудеться конференція «Новітні досягнення в діагностиці, профілактиці та лікуванні атеросклерозу та ішемічної хвороби серця (ІХС)».

У програмі конференції до вашої уваги пропонуються лекції провідних науковців України, дискусії щодо актуальних клінічних і наукових проблем діагностики та лікування основних атеросклеротичних серцево-судинних захворювань і коморбідних станів. Ви зможете ознайомитися з широким спектром новітньої інформації, що стосується детального розгляду факторів ризику, представлених дисліпідеміями, артеріальною гіпертензією й ендокринопатіями, а також сучасних методів діагностики ІХС і візуалізації атеросклеротичного ураження. Доповідачі представлять останні європейські і світові доробки в царині сучасної медикаментозної терапії та ендоваскулярних методів лікування.

Програма, подробиці і реєстрація — за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис»