БПР
28 жовтня 2023 р. о 10

УЗД ліктьового та кульшового суглобів: від початківця до експерта

28–29 жовтня 2023 р. відбудеться тренінг на тему «Ультразвукова діагностика (УЗД) ліктьового та кульшового суглобів: від початківця до експерта».

Програма

День І

Нормальна анатомія ліктьового суглоба. Методика УЗД ліктьового суглоба.
Ультразвукова семіотика захворювань ліктьового суглоба.

10:00–11:30

Загальні відомості про анатомію ліктьового суглоба. Основні поняття та принципи УЗД ліктьового суглоба. Стандартні доступи для обстеження структур ліктьового суглоба. Функціональні проби при обстеженні суглоба. Варіанти нормальної будови ліктьового суглоба у дітей та дорослих.

11:30–13:00

Майстер-клас: демонстрація методики обстеження ліктьового суглоба та відпрацювання методики обстеження учасниками семінару під наглядом спеціалістів з УЗД суглобів.

13:00–14:00

Перерва.

14:00–15:.00

Ультразвукова семіотика травм та захворювань ліктьового суглоба. Травматичні пошкодження, дегенеративні зміни, запальні захворювання та пухлини структур ліктьового суглоба.

15:00–17:00

Майстер-клас з обстеження пацієнтів з різними патологіями ліктьового суглоба. Розбір клінічних випадків, запитання та відповіді.

День ІI

Нормальна анатомія ліктьового суглоба. Методика УЗД ліктьового суглоба.
Ультразвукова семіотика захворювань ліктьового суглоба.

10:00–11:30

Загальні відомості про анатомію кульшового суглоба. Основні поняття та принципи УЗД кульшового суглоба. Стандартні доступи для обстеження структур кульшового суглоба. Функціональні проби при обстеженні суглоба. Варіанти нормальної будови кульшового суглоба у дітей та дорослих.

11:30–13:00

Майстер-клас: демонстрація методики обстеження кульшового суглоба та відпрацювання методики обстеження учасниками семінару під наглядом спеціалістів з УЗД суглобів.

13:00–14:00

Перерва.

14:00–15:00

Ультразвукова семіотика травм та захворювань кульшового суглоба. Травматичні пошкодження, дегенеративні зміни, запальні захворювання та пухлини структур кульшового суглоба.

15:00–17:00

Майстер-клас з обстеження пацієнтів з різними патологіями кульшового суглоба. Розбір клінічних випадків, запитання та відповіді. Тестовий контроль.

Подробиці і реєстрація — за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис»