Інститут серця
16 березня 2023 р. о 14

ХІ Щорічна науково-практична конференція «Функціональна діагностика серцево-судинних хвороб»

Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика запрошує взяти участь у ХІ Щорічній науково-практичній конференції «Функціональна діагностика серцево-судинних хвороб».

Мета форуму — розглянути сучасні можливості застосування методів функціональної діагностики при серцево-судинних хворобах, зокрема ішемічній хворобі серця, порушеннях серцевого ритму, тромбозах і тромбоемболіях, серцевій недостатності.

Конференція присвячена 100-річчю від дня народження фундатора кафедри функціональної діагностики Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, видатного вченого-кардіолога й організатора кардіологічної служби професора Миколи Кузьмича Фуркало.

До участі запрошуються експерти з функціональної діагностики й кардіології з усіх регіонів України, лікарі з функціональної діагностики, кардіологи, терапевти, сімейні лікарі, кардіохірурги, анестезіологи, співробітники науково-дослідних інститутів, а також кафедр медичних університетів, академій та факультетів післядипломної освіти, на яких навчаються лікарі з функціональної діагностики й кардіології.

Формат проведення:

  • офлайн: на базі Інституту серця МОЗ України;
  • онлайн-участь та реєстрація — за посиланням.

Для отримання сертифікату учасника під час конференції потрібно буде заповнити реєстраційну форму та відповісти на тестові питання.

Програма конференції додається.

Подробиці — за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці у Facebook, а також у Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис»