акушерська ендокринологія
16 березня 2023 р. о 09

Семінар на тему «Здоров’я жінки від А до Я: акушерська і гінекологічна ендокринологія»

16–17 березня 2023 р. запрошуємо долучитися до участі у семінарі в онлайн-форматі «Здоров’я жінки від А до Я».

Тема зустрічі: «Акушерська і гінекологічна ендокринологія».

Про що піде мова?

  • Поговоримо про сучасні підходи до лікування пацієнток із синдромом полікістозних яєчників та порушеннями фертильності на прикладах із практики професора М.В. Медведєва.
  • Розглянемо норму і патологію щитоподібної залози в акушерській практиці, під час вагітності та після пологів з досвіду лікаря-гінеколога-ендокринолога Л.А. Луценко.
  • У новій рубриці «Дівчинка, підліток, маленька мама» почуємо доповідь завідувачки відділення дитячої та підліткової гінекології Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» І.В. Гаврилової , яка розкриє тему ендокринних порушень дитячого віку.
  • Розберемо питання передчасного статевого дозрівання, генетичних синдромів, методів обстеження і алгоритмів лікування з дитячим гінекологом Т.В. Юдіною.
  • В рубриці «Незвичне поєднання — метри своєї справи!» цього разу у нас в гостях президент Асоціації дієтологів України, член Президії Української гастроентерологічної асоціації, професор О.В. Швець, який разом з професором Д.О. Говсєєвим розкриє аспекти преконцепційної підготовки за нормальної вагітності — очима дієтолога і акушера-гінеколога! Також мова тут піде про особливості харчування під час вагітності, про ризики і загрози у цей період з погляду гастроентерології.
  • А на ваші численні запитання щодо трудових відносин в умовах війни відповіді надасть голова Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я, експерт у сфері медичного та трудового права, адвокат С.О. Кубанський під час сесії «Соціалізація лікаря в щоденному житті».

Програма заходу — за посиланням.

Подробиці і реєстрація — за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці у Facebook, а також у Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис»