Розроблено нові форми облікової документації та звітності щодо туберкульозу

14 березня 2024
734
Резюме

МОЗ України повідомляє про оприлюднення для громадського обговорення проєкту наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження форм первинної облікової документації і форм звітності з туберкульозу та інструкцій щодо їх заповнення, а також Інструкції щодо класифікації випадків туберкульозу, результатів його лікування». Мета З метою удосконалення і приведення у відповідність з міжнародними стандартами системи обліку та звітності […]

МОЗ України повідомляє про оприлюднення для громадського обговорення проєкту наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження форм первинної облікової документації і форм звітності з туберкульозу та інструкцій щодо їх заповнення, а також Інструкції щодо класифікації випадків туберкульозу, результатів його лікування».

Мета

З метою удосконалення і приведення у відповідність з міжнародними стандартами системи обліку та звітності з питань туберкульозу в закладах охорони здоров’я незалежно від форм власності та підпорядкування, що здійснюють діагностику туберкульозу та надають медичну допомогу пацієнтам з туберкульозом, наказом пропонується затвердити форми первинної облікової документації і звітності з туберкульозу та інструкцій щодо їх заповнення, критерії класифікації випадків туберкульозу, результатів його лікування, кодування адміністративно-територіальних одиниць, на території яких розташовані заклади охорони здоров’я, інших міністерств, кодування лабораторій з діагностики туберкульозу, присвоєння лабораторних номерів зразкам біоматеріалу та реєстраційних номерів випадкам туберкульозу.

Проєкт наказу МОЗ

Пояснювальна записка

АРВ

Додаток 1 до АРВ

Додаток 2 до АРВ

Додаток 3 до АРВ

Довідка ЄС

Форми звітності та інструкції

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції приймаються Департаментом громадського здоров’я МОЗ України протягом 30 днів з дня оприлюднення в письмовому або електронному вигляді на адресу: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7,  e-mail: [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua