Школа «Усвідомлене лідерство у сфері ментального здоровʼя–2024»

4 березня 2024
1603
Резюме

13–15 березня 2024 р. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Координаційним центром ментального здоровʼя Кабінету Міністрів України, Міністерством охорони здоров’я та Національною службою здоров’я України проведуть Школу «Усвідомлене лідерство у сфері ментального здоровʼя–2024». Для кого Для керівників закладів охорони здоров’я, медичних університетів, обласних та міських департаментів/управлінь охорони здоров’я. Про місце проведення буде повідомлено додатково. Організатори […]

13–15 березня 2024 р. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Координаційним центром ментального здоровʼя Кабінету Міністрів України, Міністерством охорони здоров’я та Національною службою здоров’я України проведуть Школу «Усвідомлене лідерство у сфері ментального здоровʼя–2024».

Для кого

Для керівників закладів охорони здоров’я, медичних університетів, обласних та міських департаментів/управлінь охорони здоров’я.

Про місце проведення буде повідомлено додатково.

Організатори Школи: ЮНІСЕФ, Координаційний центр психічного здоров’я Кабінету Міністрів України, Міністерство охорони здоров’я України, у партнерстві з Національною службою здоров’я України.

Школа є одним з важливих інструментів впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

Спікери Школи: українські та іноземні експерти у сфері ментального здоров’я, управління охороною здоров’я, лідерства, соціології та поведінкових змін.

Мета Школи — формування спільноти лідерів трансформації у сфері ментального здоров’я та психосоціальної підтримки в Україні.

Для участі слід заповнити реєстраційну анкету до 5 березня за посиланням.

Витрати на проживання та проїзд, пов’язані з участю у Школі, покриває ЮНІСЕФ.

У разі виникнення запитань, будь ласка, пишіть на електронну пошту: [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua