Львівський медичний форум та XXVIII Медична виставка «ГалМЕД»

20 лютого 2024
166
Резюме

21–23 травня 2024 р. у Львівському палаці мистецтв відбудуться XXVIII Львівський медичний форум та XXVIII Медична виставка «ГалМЕД» Форум та виставка — один з найбільших спеціалізованих проєктів України, в межах якого буде представлено сучасне медичне та лабораторне обладнання, фармацевтичні препарати, медичні вироби, сучасні методики лікування. У рамках медичної виставки «ГалМЕД» відбудеться VII Спеціалізована експозиція «Реабілітація». […]

21–23 травня 2024 р. у Львівському палаці мистецтв відбудуться XXVIII Львівський медичний форум та XXVIII Медична виставка «ГалМЕД»

Форум та виставка — один з найбільших спеціалізованих проєктів України, в межах якого буде представлено сучасне медичне та лабораторне обладнання, фармацевтичні препарати, медичні вироби, сучасні методики лікування.

У рамках медичної виставки «ГалМЕД» відбудеться VII Спеціалізована експозиція «Реабілітація».

У програмі форуму — науково-практичні конференції, фахові школи, майстер-класи за участю провідних спеціалістів медицини та відомих фірм-виробників.

Як завжди, на вас чекають нові зустрічі з лідерами медичного ринку, плідне та професійне спілкування, підвищення професійного рівня.

Для участі та відвідування виставки ви можете зареєструватися на сайті за посиланням.

Детальна інформація про захід:

тел.: +38 (067) 671-14-36;

e-mail: [email protected];

Facebook: https://www.facebook.com/Lviv.Medical.Forum.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис»