Мінно-вибухова травма: антибіотикотерапія, мікробіологічні та хірургічні аспекти

27 грудня 2023
618
Резюме

29 грудня 2023 р. о 14:00 у форматі онлайн відбудеться науково-практична конференція «Мінно-вибухова травма: антибіотикотерапія, мікробіологічні та хірургічні аспекти». Про захід Захід відбудеться онлайн у режимі реального часу. Участь у конференції з отриманням сертифіката є безкоштовною. Для отримання сертифіката потрібно заповнити реєстраційну анкету та після конференції пройти тестування. Конференція проходить за підтримки проєкту «Пошук нових […]

29 грудня 2023 р. о 14:00 у форматі онлайн відбудеться науково-практична конференція «Мінно-вибухова травма: антибіотикотерапія, мікробіологічні та хірургічні аспекти».

Про захід

Захід відбудеться онлайн у режимі реального часу. Участь у конференції з отриманням сертифіката є безкоштовною. Для отримання сертифіката потрібно заповнити реєстраційну анкету та після конференції пройти тестування.

Конференція проходить за підтримки проєкту «Пошук нових сполук проти антибіотикорезистентних збудників інфекцій при мінно-вибухових травмах», інноваційного проєкту, який фінансується за рахунок коштів обласного бюджету за Програмою сприяння інноваційному та науково-технологічному розвитку у Львівській області на 2021–2025 рр.

Кількість балів відповідає додатку № 5 наказу № 446 МОЗ України «Про безперервний розвиток лікарів» від 22.02.2019 р. та вимогам МОЗ України до заходів безперервного професійного розвитку. Для перевірки знань проводиться тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними 5 балами за участь можна отримати протягом 28 робочих днів на електронну поштову скриньку.

Реєстрація — за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис»