Сучасний менеджмент терапевтичного пацієнта: підсумки 2023 р.

19 грудня 2023
750
Резюме

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, громадська організація «Академія внутрішньої медицини» та громадська організація «Польське медичне товариство в Україні імені А. С. Свінціцького» щиро запрошують до участі у Другій науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасний менеджмент терапевтичного пацієнта: підсумки 2023 р.», яка відбудеться 21–22 грудня 2023 р. Конференція є заходом безперервного професійного розвитку (БПР) працівників […]

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, громадська організація «Академія внутрішньої медицини» та громадська організація «Польське медичне товариство в Україні імені А. С. Свінціцького» щиро запрошують до участі у Другій науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасний менеджмент терапевтичного пацієнта: підсумки 2023 р.», яка відбудеться 21–22 грудня 2023 р.

Конференція є заходом безперервного професійного розвитку (БПР) працівників сфери охорони здоров’я за № 5508953 і проводиться з метою набуття учасниками нових знань з питань діагностики, лікування та профілактики захворювань внутрішніх органів шляхом аналізу наявних медичних практик, узагальнення і поширення передового світового досвіду, а також створення теоретичних і методичних умов для його впровадження в щоденну клінічну практику.

Цільова аудиторія: лікарі за такими спеціальностями: анестезіологія, гастроентерологія, гематологія, геріатрія, дієтологія, ендокринологія, ендоскопія, загальна практика — сімейна медицина, імунологія, інфекційні хвороби, кардіологія, клінічна біохімія, клінічна лабораторна діагностика, клінічна онкологія, медицина невідкладних станів, медична психологія, неврологія, нефрологія, онкохірургія, ортопедія і травматологія, педіатрія, проктологія, психіатрія, психотерапія, пульмонологія, радіологія, ревматологія, рентгенологія, стоматологія, терапія, ультразвукова діагностика, урологія, фтизіатрія, функціональна діагностика, хірургія.

Реєстрація, програма і подробиці — за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис»