Розроблено Порядок профілактики ВІЛ серед представників деяких ключових груп

12 жовтня 2023
1103
Резюме

МОЗ України опубліковано для громадського обговорення проєкт наказу «Про затвердження Порядку надання послуг з профілактики ВІЛ серед представників деяких ключових груп щодо інфікування ВІЛ». Про що документ Документ розроблено з метою підвищення якості та безперервності надання послуг з профілактики ВІЛ серед представників деяких ключових груп щодо інфікування ВІЛ, зниження рівня захворюваності ВІЛ-інфекцією, зменшення витрат на […]

МОЗ України опубліковано для громадського обговорення проєкт наказу «Про затвердження Порядку надання послуг з профілактики ВІЛ серед представників деяких ключових груп щодо інфікування ВІЛ».

Про що документ

Документ розроблено з метою підвищення якості та безперервності надання послуг з профілактики ВІЛ серед представників деяких ключових груп щодо інфікування ВІЛ, зниження рівня захворюваності ВІЛ-інфекцією, зменшення витрат на охорону здоров’я у зв’язку з інвалідизацією та смертністю внаслідок цієї патології.

Проєктом акта передбачено затвердження Порядку надання послуг з профілактики ВІЛ серед представників деяких ключових груп щодо інфікування ВІЛ (далі — Порядок) та визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства охорони здоров’я України від 12 липня 2019 р. № 1606 «Про затвердження Порядку надання послуг з профілактики ВІЛ серед представників груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 2 серпня 2019 р. за № 855/33826.

Порядок визначає єдиний науково обґрунтований галузевий стандарт надання окремих послуг у сфері громадського здоров’я, встановлює вимоги щодо організації та забезпечення надання послуг з профілактики ВІЛ серед представників деяких ключових груп щодо інфікування ВІЛ — чоловіків, які мають сексуальні стосунки з чоловіками, людей, які надають сексуальні послуги, людей, які вживають наркотики ін’єкційно.

Проєкт наказу МОЗ

Пояснювальна записка

Порядок

Додаток 1 до Порядку

Додаток 2 до Порядку

Додаток 3 до Порядку

Додаток 4 до Порядку

Додаток 5 до Порядку

Додаток 6 до Порядку

Додаток 7 до Порядку

Додаток 8 до Порядку

Додаток 9 до Порядку

АРВ

Додаток 1 до АРВ

Додаток 2 до АРВ

Довідка (acquis ЄС)

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції у вигляді порівняльної таблиці просять надсилати протягом 30 днів з дати публікації проєкту наказу в письмовому або електронному вигляді на адресу Міністерства охорони здоров’я України: вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, e-mail: [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua