Розроблено Порядок надання послуг з догляду і підтримки людей, які живуть з ВІЛ

12 жовтня 2023
515
Резюме

МОЗ України опубліковано для громадського обговорення проєкт наказу «Про затвердження Порядку надання послуг з догляду і підтримки людей, які живуть з ВІЛ». Про що документ Проєктом акта передбачено затвердження Порядку надання послуг з догляду і підтримки людей, які живуть з ВІЛ (далі — Порядок), та визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства охорони здоров’я України […]

МОЗ України опубліковано для громадського обговорення проєкт наказу «Про затвердження Порядку надання послуг з догляду і підтримки людей, які живуть з ВІЛ».

Про що документ

Проєктом акта передбачено затвердження Порядку надання послуг з догляду і підтримки людей, які живуть з ВІЛ (далі — Порядок), та визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства охорони здоров’я України від 12 липня 2019 р. № 1607 «Про затвердження Порядку надання послуг з догляду і підтримки людей, які живуть з ВІЛ», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 2 серпня 2019 р. за № 854/33825.

Порядком передбачено уточнення окремих підходів до надання послуг з догляду і підтримки людей, які живуть із ВІЛ, зокрема, затвердження алгоритму моделі скерування до системи надання безоплатної правничої допомоги, методичних рекомендацій щодо проведення мотиваційного консультування, формування прихильності до антиретровірусної терапії у дітей та телефонного консультування отримувачів послуг.

Проєкт наказу МОЗ

Пояснювальна записка

Порядок

Додаток 1 до Порядку

Додаток 2 до Порядку

Додаток 3 до Порядку

Додаток 4 до Порядку

Додаток 5 до Порядку

Додаток 6 до Порядку

Додаток 7 до Порядку

АРВ

Додаток 1 до АРВ

Додаток 2 до АРВ

Довідка (acquis ЄС) ​

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції у вигляді порівняльної таблиці просимо надсилати протягом 30 днів з дати публікації проєкту наказу в письмовому або електронному вигляді на адресу Міністерства охорони здоров’я України: вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, e-mail: [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua