Затверджено стандарт медичної допомоги «Опіки»

10 жовтня 2023
1648
Резюме

Наказом МОЗ України від 9 жовтня 2023 р. № 1767 затверджено стандарт медичної допомоги «Опіки». У документі викладено всі аспекти організації надання медичної допомоги при опіках, діагностики, лікування та індикатори якості надання медичної допомоги. Зокрема, у документі йдеться, що при тяжких опіках у перші години після травми важливо забезпечити належне надання медичної допомоги на догоспітальному […]

Наказом МОЗ України від 9 жовтня 2023 р. № 1767 затверджено стандарт медичної допомоги «Опіки».

У документі викладено всі аспекти організації надання медичної допомоги при опіках, діагностики, лікування та індикатори якості надання медичної допомоги.

Зокрема, у документі йдеться, що при тяжких опіках у перші години після травми важливо забезпечити належне надання медичної допомоги на догоспітальному етапі, подальшу госпіталізацію пацієнта, за необхідності — перенаправлення до закладу охорони здоров’я, що надає спеціалізовану медичну допомогу, згідно з Порядком міжрегіональної маршрутизації пацієнтів у системі екстреної медичної допомоги, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27 жовтня 2021 р. № 2349, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30 грудня 2021 р. за № 1687/37309.

Ознайомитися зі стандартом можна за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua