В Українського центру екстреної допомоги та медицини катастроф з’явився свій сайт

13 вересня 2023
1108
Резюме

Там можна отримати інформацію про діяльність закладу

В умовах повномасштабного вторгнення робота служби екстреної медичної допомоги стає особливо важливою. Адже життя українців залежать від швидкості реагування, мужності і професіоналізму її співробітників.

Виняткові історії про безстрашних медиків «екстренки», що часто, ризикуючи власним життям, рятують життя своїх пацієнтів, стали вже легендарними.

Відтепер інформацію про діяльність екстреної медичної допомоги можна дізнатися на офіційному сайті закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України».

Про Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України

Колектив закладу налічує 58 професіоналів, які організовують та забезпечують формування команд медицини катастроф, що надають екстрену медичну допомогу мешканцям різних регіонів України, зокрема тим, що постраждали від війни.

Наразі робота закладу зосереджена на забезпеченні максимально можливого рівня медичної допомоги населенню на деокупованих територіях.

«Система екстреної медичної допомоги та медицини катастроф України розбудовується, проводиться аналітична та науково-дослідна роботи для підвищення спроможностей, а також для підвищення якості надання екстреної медичної допомоги населенню», — зазначає в.о. директора закладу Віталій Крилюк.

Про сайт

На сайті закладу є декілька інформаційних блоків, зокрема, міститься повний перелік обласних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з контактною інформацією про них, викладена підбірка нормативно-правових документів, що регламентують роботу служби, стрічка основних новин «екстренки» тощо.

Також тут можна отримати відповіді на запитання, що найчастіше хвилюють людей у роботі служби екстреної медичної допомоги.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua