Профілактика інфекцій та інфекційний контроль — відбудеться серія вебінарів для медиків

6 вересня 2023
3653
Резюме

Спікер – Роман Колесник, завідувач відділу антимікробної резистентності та інфекційного контролю Центру громадського здоров’я.

Центр громадського здоров’я запрошує медичних працівників на серію вебінарів з профілактики інфекцій та інфекційного контролю.

Коли?

Перша сесія: 27 вересня о 14:00.

Тема: Мінімальні вимоги з профілактики інфекцій та інфекційного контролю відповідно до переліку зобов’язань надавача медичних послуг за Програмою медичних гарантій

Друга сесія: 11 та 13 жовтня о 14:00.

Тема: Профілактика інфекцій та інфекційний контроль у стандартах акредитації закладів охорони здоров’я

Третя сесія: 18 жовтня о 14:00.

Тема: Підходи до розрахунку потреби в засобах індивідуального захисту

Четверта сесія: 7 та 9 листопада о 14:00.

Тема: Нові державні будівельні норми та державні санітарні норми і правила для закладів охорони здоров’я. На чому акцентувати увагу відділу з інфекційного контролю?

П’ята сесія: 14 та 16 листопада о 14:00.

Тема: Стандартні операційні процедури як перший крок до впровадження системи управління якістю у закладі охорони здоров’я

Шоста сесія: 22 листопада о 14:00.

Тема: Очищення та дезінфекція поверхонь у закладі охорони здоров’я

У кінці кожного вебінару передбачена сесія запитань-відповідей.

Охочим пройти навчання та отримати сертифікат слід подати свою кандидатуру для погодження участі шляхом індивідуальної реєстрації до 19 вересня 2023 р. Сертифікат отримають слухачі, які за результатами фінального опитування отримають понад 75% правильних відповідей.

Де?

Приєднатися до вебінару можна на YouTube-каналі Центру громадського здоров’я.

Спікер: Роман Колесник, завідувач відділу антимікробної резистентності та інфекційного контролю Центру громадського здоров’я.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами phc.org.ua