МОЗ приймає заяви від медичних закладів щодо огляду моряків

5 вересня 2023
999
Резюме

Надано перелік документів

Відповідно до Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 267 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. № 90), МОЗ згідно з п. 3 наказу МОЗ від 19 листопада 1996 р. № 347 «Про затвердження Правил визначення придатності за станом здоров’я осіб для роботи на суднах» з метою визначення Переліку закладів охорони здоров’я, що мають право проводити медичні огляди моряків, оголошує про прийом відповідних заяв від закладів охорони здоров’я про включення їх до Переліку закладів, що мають право проводити огляди моряків.

Вимоги до закладу охорони здоров’я та кваліфікацій медичного персоналу визначені Міжнародною конвенцією про підготовку і дипломування моряків та несення вахти (ПДНВ) 1978 р. з урахуванням Конвенції ПДНВ (Манільських поправок), наказом МОЗ від 19 листопада 1996 р. № 347 «Про затвердження Правил визначення придатності за станом здоров’я осіб для роботи на суднах».

У заяві необхідно зазначити: найменування закладу охорони здоров’я, прізвище, ім’я, по батькові керівника закладу, код ЄДРПОУ, адресу провадження діяльності, телефон (мобільний телефон).

До заяви надаються наступні документи:

  • накази закладів охорони здоров’я про створення комісії для проведення медичних оглядів моряків з визначеними головами комісій та їх заступниками;
  • копії акредитаційних сертифікатів, виданих МОЗ України;
  • копії ліцензій на медичну практику, виданих МОЗ України;
  • копії виданих сертифікатів на систему стандартів якості (ДСТУ 180 9001-2001; ДСТУ 9001:2015 (180 9001:2015 ЮТ);
  • сертіфікати та копії дипломів голови комісій та заступників голів комісій;
  • сертіфікати та копії дипломів лікарів, що включені до складу комісії;
  • сертифікати проходження курсів тематичного удосконалення за фахом «Профпатологія», «Суднова медицина»;
  • копія заяви медичних фахівців про дозвіл на обробку персональних даних.

Заяви приймаються до 18.09.2023 р. включно на електронну адресу: [email protected].ua. Контактний телефон для зв’язку: (097) 156-99-16.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua