Громадське обговорення Порядку надання психіатричної допомоги в стаціонарі

4 вересня 2023
1240
Резюме

Опубліковано відповідний проєкт наказу МОЗ

Шановні лікарі!

До вашої уваги — проєкт наказу Міністерства охорони здоров᾿я України «Про затвердження порядку надання психіатричної допомоги в стаціонарних умовах» (далі — проєкт акта), який винесено на громадське обговорення МОЗ України.

Проєктом акта передбачається удосконалення організації та забезпечення потреб населення в отриманні послуг з психіатричної допомоги в стаціонарних умовах та забезпечення мультидисциплінарного догляду для дітей та дорослих у рамках реалізації Програми медичних гарантій у закладах охорони здоров’я.

Проєкт наказу МОЗ

Порядок надання психіатричної допомоги у стаціонарних умовах

Пояснювальна записка

АРВ

Додаток до АРВ

Довідка (acquis ЄС)

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції приймаються Департаментом медичних послуг протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту акта на офіційному вебсайті МОЗ України у письмовому або електронному вигляді за адресами: Міністерство охорони здоров’я України, 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7; e-mail: [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua