Медична практика: на громадське обговорення винесено проєкт змін до Ліцензійних умов

1 вересня 2023
1133
Резюме

Термін обговорення проєкту — місяць з моменту його оприлюднення.

МОЗ України оприлюднено для громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики» (далі — проєкт).

Метою розроблення проєкту є приведення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 285 (далі — Ліцензійні умови), у відповідність із Законом України від 2 березня 2019 р. № 139-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності» (далі — Закон України № 139).

Проблематика та шляхи вирішення

Прикінцевими положеннями Закону України № 139 внесено зміни до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», зокрема в частині вимог до Ліцензійних умов.

За результатами проведеного аналізу визначено, що Ліцензійні умови потребують доповнення положеннями щодо:

– відомостей про доступність місць провадження господарської діяльності для маломобільних груп населення;

  • інформації про підтвердження відсутності здійснення контролю за діяльністю суб’єкта господарювання у значенні, наведеному у статті 1 Закону України «Про захист економічної конкуренції», резидентами держав, що здійснюють збройну агресію проти України, у значенні, наведеному у статті 1 Закону України «Про оборону України»;
  • порядку дій суб’єкта господарювання у разі зупинення та відновлення дії ліцензії;
  • заяв про зупинення та відновлення дії ліцензії.

Проєкт постанови КМУ

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця

Зміни

АРВ

Довідка (acquis ЄС)

Куди надавати пропозиції

Пропозиції та зауваження просять надсилати до Міністерства охорони здоров’я України за адресою: 01601, м. Київ-601, вул. Михайла Грушевського, 7, е-mail:  [email protected] та тел.: (044) 200-08-17.

Термін обговорення проєкту — місяць з моменту його оприлюднення.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua