Як медики можуть посилити лікарні Херсонської та Миколаївської областей

11 серпня 2023
974
Резюме

Вже понад 900 фахівців погодилися посилити лікарні постраждалих регіонів

Медичні працівники з усіх областей України продовжують прибувати до  Херсонщини й Миколаївщини для посилення кадрової спроможності лікарень цих регіонів. Навантаження на медичні заклади зросло внаслідок підриву Каховської ГЕС.

Подробиці

Відрядження почалися з 20 червня, і вже 111 медиків долучилися до роботи в Херсонській і 30 — у Миколаївській обл. Кожна команда працює від 2 тиж до 1 міс. Планується, що лікарі допомагатимуть колегам протягом 3–6 міс.

Загалом понад 900 фахівців погодилися підсилити лікарні постраждалих регіонів. Найбільше медиків-добровольців — із Черкаської, Тернопільської, Вінницької, Одеської областей та міста Київ.

Як медики можуть бути залучені

Нагадаємо, медики можуть бути залучені до підсилення медзакладів у кілька способів:

  • через керівника лікарні, який подає списки охочих медичних працівників для їх направлення у відрядження для надання медичної допомоги та/або реабілітаційної допомоги;
  • самостійно, зателефонувавши на «гарячу лінію» МОЗ та залишивши заявку на участь за номером телефону: 0-800-60-20-19.

До роботи залучаються, зокрема, такі фахівці: лікар-анестезіолог, лікар-терапевт, лікар-травматолог дитячий, лікар-офтальмолог, лікар-невропатолог, лікар-фтизіатр, лікар-хірург щелепно-лицевий, лікар-нейрохірург, лікар-гематолог, лікар-рентгенолог, лікар-онколог, лікар-гінеколог-онколог, лікар з променевої терапії, лікар невідкладної (екстреної) медичної допомоги, медичні сестри та ін.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua