Розроблено клінічний протокол щодо петичної виразки шлунка та дванадцятипалої кишки

1 серпня 2023
2353
Резюме

Відповідний проєкт наказу МОЗ винесено на громадське обговорення

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє про оприлюднення проєкту наказу МОЗ «Про затвердження Уніфікованого клінічного протоколу медичної допомоги «Пептична виразка шлунка та дванадцятипалої кишки у дорослих і дітей».

Про що документ

Уніфікований клінічний протокол первинної та спеціалізованої медичної допомоги (УКПМД) «Пептична виразка шлунка та дванадцятипалої кишки у дорослих і дітей» за своєю формою, структурою та методичним підходом щодо використання вимог доказової медицини розроблено згідно з методикою, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 28 вересня 2012 р. № 751 «Про створення та впровадження медикотехнологічних документів зі стандартизації медичної допомоги в системі Міністерства охорони здоров’я України», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29 листопада 2012 р. за № 2001/22313.

УКПМД розроблений на основі адаптованої клінічної настанови «Пептична виразка шлунка та дванадцятипалої кишки у дорослих і дітей», яка ґрунтується на принципах доказової медицини з урахуванням сучасних міжнародних рекомендацій.

Проєкт акта розроблено з метою удосконалення надання медичної допомоги в Україні.

Ознайомитися із проєктом Уніфікованого клінічного протоколу можна за посиланням.

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 15 днів з дня оприлюднення в письмовому або електронному вигляді:

01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7, 01601,  e-mail: [email protected], [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua