НСЗУ оголосила про укладання договорів за пакетом стоматологічної допомоги

31 липня 2023
2996
Резюме

Пропозиції приймаються до 18:00 4 серпня 2023 р.

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) 24 липня 2023 р. опублікувала оголошення про укладення договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій за пакетом «Стоматологічна допомога дорослим та дітям».

Подання пропозицій та їх розгляд

НСЗУ укладає договори щодо надання медичних послуг, передбачених цим оголошенням, із закладами охорони здоровʼя незалежно від форми власності та фізичними особами — підприємцями, місця надання послуг яких на момент подачі пропозиції не розташовані на тимчасово окупованій російською федерацією території України згідно з переліком територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, або тимчасово окупованих російською федерацією, затвердженим наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій від 22 грудня 2022 р. № 309.

Строк подання пропозиції спливає о 18:00 за київським часом 4 серпня 2023 р.

Пропозиції на укладення договору, у тому числі з усуненими недоліками (повторні), подані після закінчення строку подання, не розглядаються.

Подробиці — за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами nszu.gov.ua