Оприлюднено доопрацьований проєкт Ліцензійних вимог для медичної практики

13 липня 2023
1684
Резюме

Документ розроблено з метою підвищення доступності медичної допомоги для населення у частині проведення заходів імунопрофілактики, охоплення профілактичними щепленнями населення та розширення кола суб’єктів господарювання, залучених до проведення щеплень

МОЗ України оприлюднило для громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики».

Мета

Документ розроблено з метою підвищення доступності медичної допомоги для населення у частині проведення заходів імунопрофілактики, охоплення профілактичними щепленнями населення та розширення кола суб’єктів господарювання, залучених до проведення щеплень за рахунок аптек, аптечних пунктів, будь-якої форми власності та організаційно-правової форми та фізичних осіб — підприємців, які провадять господарську діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, шляхом проведення профілактичних щеплень фармацевтичними працівниками, зокрема, фармацевтами, фахівцями з фармацевтичною освітою аптечних закладів.

Постанова КМУ «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики»

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця до постанови

Аналіз регуляторного впливу

Додаток 1 до Аналізу регуляторного впливу

Додаток 2 до Аналізу регуляторного впливу

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції приймаються Департаментом громадського здоров’я МОЗ України протягом 5 днів з дня оприлюднення у письмовому або електронному вигляді на адресу: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7, e-mail: [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua