МОЗ України просить Парламент підтримати законопроєкт про медичний канабіс

12 липня 2023
1171
Резюме

Звернення від імені лікарської спільноти та десятків тисяч пацієнтів

Публікуємо звернення МОЗ України до народних депутатів щодо легалізації медичного канабісу.

«Невдовзі Парламент голосуватиме за законопроєкт про медичний канабіс.

Від імені лікарської спільноти та десятків тисяч пацієнтів, яким може допомогти ця речовина, хочемо нагадати законотворцям: медичний канабіс — це ліки!

Це визнані у 56 країнах світу ліки для лікування понад 50 патологічних станів: хронічного болю, артриту, ревматизму, епілепсії, хвороб Альцгеймера і Паркінсона, діабетичної нейропатії, різних форм склерозу тощо. Крім того, медичний канабіс необхідний пацієнтам онкологічного профілю, для яких страшний біль — щоденна реальність.

Прийняття законопроєкту № 7457 — це навіть не йти в ногу з сучасними медичними практиками, це питання виживання для багатьох українців, які стали жертвами війни. Війни, яка досі триває, і жертв якої з кожним днем більшає.

Прийняття законопроєкту № 7457 — це акт милосердя для тих, хто потребує цих ліків.

Позиція Міністерства охорони здоровʼя з цього питання чітка та однозначна. Медичний канабіс — це ліки!

Просимо народних обранців дослухатися до думки професіоналів, робота яких полягає в порятунку життів, та проголосувати ЗА законопроєкт № 7457».

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами t.me/mozofficial