Хронічний панкреатит: затверджено Уніфікований клінічний протокол

6 липня 2023
5822
Резюме

Стосується первинної і спеціалізованої ланок медичної допомоги

Наказом МОЗ України від 4 липня 2023 р. № 1204 затверджено Уніфікований клінічний протокол первинної та спеціалізованої медичної допомоги «Хронічний панкреатит», що додається.

Про документ

Уніфікований клінічний протокол медичної допомоги (УКПМД) «Хронічний панкреатит» за своєю формою, структурою та методичним підходом щодо використання вимог доказової медицини створено згідно з Методикою, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 28 вересня 2012 р. № 751 «Про створення та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги в системі Міністерства охорони здоров’я України», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29 листопада 2012 р. за № 2001/22313.

УКПМД розроблений на основі адаптованої клінічної настанови «Хронічний панкреатит», яка ґрунтується на принципах доказової медицини з урахуванням сучасних міжнародних рекомендацій.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua