Буковинський державний медичний університет очолив новий ректор

19 червня 2023
1042
Резюме

Відповідний контракт про трудові відносини підписав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко підписав контракт про трудові відносини з новим керівником Буковинського державного медичного університету (БДМУ). Ним став переможець конкурсу на посаду ректора — проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат медичних наук і доцент — Ігор Геруш.

Перед новопризначеним очільником стоїть низка важливих завдань, у тому числі затвердження стратегічного плану розвитку закладу вищої освіти на наступні 5 років, вдосконалення системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти, проведення вступної кампанії, підготовки до акредитації освітніх програм тощо.

Крім того, серед пріоритетних завдань також є розвиток закладу вищої освіти в напрямі цифровізації навчального процесу, оновлення освітньо-наукової інфраструктури, забезпечення успішного складання інтегрованих тестових іспитів КРОК-1, КРОК-2, підвищення видавничої та публікаційної активності викладачів, зокрема, у наукових виданнях, що індексуються в базах даних Scopus та/або Web of Science, тощо.

Міністерство охорони здоров’я України вітає з призначенням на цю відповідальну посаду нового керівника БДМУ, аби попри складний воєнний час забезпечити ефективне функціонування медуніверситету та загалом освітнього процесу в закладі.

Довідково 

БДМУ — сучасний багатопрофільний заклад вищої медичної освіти, в якому навчаються близько 7500 здобувачів освіти, інтернів та лікарів-слухачів. 

В університеті налічується 50 кафедр у складі 6 факультетів, навчально-науковий інститут післядипломної освіти та фаховий коледж. 

У закладі створений один з найбільших в Україні симуляційних центрів загальною площею 800 м2, який обладнано сучасним симуляційним обладнанням — роботами-симуляторами, манекенами, тренажерами та фантомами. 

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua