МОЗ перевірятиме укриття на підприємствах, що належать до сфери його управління

5 червня 2023
1150
Резюме

Утворено відповідну комісію

Наказом МОЗ України від 2 червня 2023 р. № 1007 утворено комісію з перевірки захисних споруд цивільного захисту (укриття, сховище) підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України (далі — підприємства), та затверджено її склад, що додається.

Відповідальним особам, зазначеним у додатку до цього наказу, у ході проведення обстеження доручено вносити пропозиції балансоутримувачам щодо усунення виявлених недоліків та покращання умов перебування населення у цих захисних спорудах цивільного захисту (укриття, сховище) підприємств.

Головному спеціалісту з мобілізаційної роботи (Ярославі Семенчук) доручено забезпечити заходи з контролю та перевірки захисних споруд цивільного захисту (укриття, сховище) підприємств.

Керівникам підприємств доручено:

1) забезпечити перевірку готовності до використання за призначенням та постійний (цілодобовий) доступ до захисних споруд цивільного захисту (укриття, сховище) підприємств;

2) забезпечити належне облаштування споруд цивільного захисту (укриття, сховище) підприємства відповідно до Вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 9 липня 2018 р. № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30 липня 2018 р. за № 879/32331;

3) після проведення перевірки надати відповідні матеріали для узагальнення секретарю комісії (Ярославі Семенчук).

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua