23–25 травня у Львові відбулися 27-й Медичний форум та спеціалізована виставка «ГалМЕД»

31 травня 2023
562
Резюме

Форум та виставка стали визначною подією, яка об’єднала медичну спільноту усієї України, дала можливість для розвитку, навчання, зустрічей та спілкування

23–25 травня 2023 р. у Львові відбулися 27-й Медичний форум та спеціалізована виставка «ГалМЕД».

Цей захід дав можливість поєднати представлення широкого спектра новинок у галузі медицини з живим спілкуванням віч на віч, адже довіра в бізнесі, особливо в даний час, є основою всього.

На одному виставковому майданчику близько 60 компаній — виробників з України та представництв з-за кордону презентували медичне та реабілітаційне обладнання, медичні вироби, сучасні методики лікування.

Насиченою та змістовною була 6-та спеціалізована експозиція «Реабілітація», яка адаптована до реалій сьогодення.

Одночасно з виставкою традиційно відбулися науково-практичні конференції, фахові школи, майстер-класи та презентації, на яких виступили провідні фахівці не тільки України, а й з-за кордону.

Форум та виставка стали визначною подією, яка об’єднала медичну спільноту усієї України, дала можливість для розвитку, навчання, зустрічей та спілкування.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис»