Відкрито доступ до повного курсу із застосування МКФ

22 травня 2023
2053
Резюме

Розкриває основні принципи біопсихосоціальної моделі МКФ, структуру МКФ, взаємозв’язки між її компонентами та багато іншого

18 травня 2023 р. на платформі Академії Національної служби здоров’я України (НСЗУ) відкрилися ЗАКЛЮЧНІ ДВІ ТЕМИ онлайн-курсу «Базові засади застосування Міжнародної класифікації функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я (МКФ)», а саме:

ТЕМА 5 — Кваліфікатори МКФ;

ТЕМА 6 — Базові набори. Інструменти оцінювання.

Для кого курс

Курс розроблений для:

  • фахівців у сфері реабілітації;
  • мультидисциплінарних реабілітаційних команд;
  • усіх фахівців сфери охорони здоров’я, які працюють з особами з обмеженнями функціонування.

Про що курс

Нагадуємо, що навчальний курс з базових засад застосування МКФ розроблений у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської з розбудови ефективної системи реабілітації в Україні.

Курс створено в рамках проєкту «Реабілітація травм війни в Україні», який реалізують Міністерство охорони здоровʼя України, НСЗУ, Міністерство соціальної політики України, Офіс Президента України, радниця-уповноважена Президента України з питань безбар’єрності, БФ «Пацієнти України», Школа реабілітаційної медицини Українського католицького університету, Український центр охорони здоров’я — за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).

Курс розкриє:

✔️ основні принципи біопсихосоціальної моделі МКФ, структуру МКФ та взаємозв’язки між її компонентами;

✔️ правила кодування з використанням МКФ для документування функціонування пацієнтів, встановлення цілей та планування втручань;

✔️ роботу фахівців мультидисциплінарних реабілітаційних команд та багато іншого.

Після завершення усіх 6 тем та успішного складання підсумкового тестування слухачі зможуть отримати сертифікат, який дорівнює 7️ балам безперервного професійного розвитку.

Курс доступний за посиланням.

Тож запрошуємо продовжити навчання тих, хто вже ознайомився з попередніми темами, та розпочати його тим, хто цього ще не зробив.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами academy_NSZU