Меморандум про співпрацю Держлікслужби та НМУ імені О.О. Богомольця

5 травня 2023
705
Резюме

Плани щодо співпраці з метою забезпечення населення якісними, ефективними, безпечними лікарськими засобами та медичними виробами і підготовки найкращих фахівців у сфері охорони здоров’я затверджено документально.

2 травня між Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба) та Національним медичним університетом (НМУ) імені О.О. Богомольця підписано Меморандум про співпрацю. Документи підписали голова Держлікслужби Роман Ісаєнко та ректор НМУ імені О.О. Богомольця Юрій Кучин.

У підписанні також взяли участь перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти Олександр Науменко, заступник голови Держлікслужби Володимир Короленко, деканка фармацевтичного факультету Тетяна Рева і гарант освітньо-професійної програми 226.01 «Фармація» спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» Ірина Ніженківська.

Як зазначили в Держлікслужбі, цей меморандум укладено для встановлення партнерських взаємовідносин та розвитку співпраці в забезпеченні заходів щодо підготовки кадрів у сфері охорони здоровʼя та їх професійного розвитку. З цією метою фахівці відомства залучатимуться до освітнього процесу у НМУ імені О.О. Богомольця, студенти проходитимуть стажування на базі Держлікслужби та її установ. Також організації зможуть проводити спільні наукові дослідження, що сприятимуть розвитку системи охорони здоровʼя на національному та регіональному рівнях. Крім цього, планується розробка та реалізація тренінгів та сертифікатних програм.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами www.dls.gov.ua