Розроблено Порядок медичного огляду дітей для зарахування до закладів освіти

28 квітня 2023
4892
Резюме

Відповідний проєкт наказу МОЗ винесено на громадське обговорення

Міністерством охорони здоров’я України на громадське обговорення пропонується проєкт наказу «Про організацію медичних оглядів дітей та інших осіб для зарахування їх до закладів освіти, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку» (далі — проєкт акта).

Про що документ

Проєктом акта передбачається забезпечення єдиної чіткої процедури медичних оглядів перед вступом до закладів освіти всіх рівнів освіти, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, що має забезпечити безпечне середовище навчання для всіх здобувачів освіти всіх рівнів.

Проєкт наказу МОЗ

Інструкція щодо заповнення форми

АРВ

Додаток до АРВ (М-Тест)

Медична довідка

Довідка (acquis ЄС)

Перелік обстежень лікарями

Порядок проведення медичного огляду

Пояснювальна записка

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції приймаються Департаментом медичних послуг протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту акта на офіційному вебсайті МОЗ України в письмовому або електронному вигляді на адреси: Міністерство охорони здоров’я України, 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7; e-mail: [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua