Президент України вручив державні нагороди медикам

28 березня 2023
650
Резюме

Під час візиту до Запорізької області

Президент України під час візиту до Запорізької обл. 27 березня 2023 р. відвідав військовий госпіталь, де проходять лікування українські військовослужбовці, які зазнали поранень у ході бойових дій, захищаючи рідну землю.

Глава держави подякував їм та вручив державні нагороди. «Дякую вам за службу, бажаю швидкого одужання і всього найкращого», — зазначив Володимир Зеленський.

Нагороди медикам

Під час візиту Президент також ознайомився з роботою госпіталю, оглянув приймальне та хірургічне відділення й поспілкувався з медичними працівниками. Він також вручив медикам державні нагороди.

«Ви ті, хто береже життя. Хочу подякувати вам від нас усіх, від себе особисто за вашу дуже важливу й потужну працю. Усі ці дні, місяці ми разом з вами йдемо до перемоги. Ви теж наші герої. І я вам бажаю цієї перемоги», — зазначив В. Зеленський.

Звертаючись до лікарів, Глава держави наголосив на тому, що вони повертають бійців у стрій, але, найголовніше, — повертають їх також до життя, до рідних і близьких.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці у Facebook, а також у Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua