Віктор Ляшко відвідав прифронтові лікарні Харківської обл.

23 березня 2023
536
Резюме

У ході зустрічей обговорили забезпечення медичних закладів необхідними лікарськими засобами та медичним обладнанням.

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко 22 березня 2023 р. відвідав з робочим візитом прифронтову зону Харківщини, де зустрівся з лікарями та власниками лікарень.

Коментар Віктора Ляшка

«Уже понад рік Харківщина — одна з ключових областей на передовій медичного фронту. Допомога в режимі 24/7 надається як цивільним громадянам, так і військовослужбовцям. Розумію, що умови надскладні. Тому не втомлююся дякувати нашим героїчним медикам за самовіддану, часто виснажливу роботу, яка нерідко супроводжується ризиком для власного життя. Навіть у такій ситуації ви продовжуєте рятувати людей. Завдання держави — допомогти вам, забезпечивши всім необхідним для надання якісної, доступної та безоплатної медичної допомоги. Тому я тут. Аби на власні очі побачити та почути від вас безпосередньо про всі складнощі, які виникають, та намагатися разом оперативно вирішити ці питання», — зазначив В. Ляшко.

У ході зустрічей обговорили забезпечення медичних закладів необхідними лікарськими засобами та медичним обладнанням. МОЗ постійно працює над оновленням матеріально-технічної бази лікарень. Критично важливо, аби нове обладнання було якомога швидше змонтовано та введено в експлуатацію, тобто могло працювати на потреби пацієнтів. Також обговорили стан виплат заробітної плати медичним працівникам.

Крім того, в контексті постійних атак ворога на нашу інфраструктуру все більшої актуальності набуває питання забезпечення безперебійного енергоживлення медичних закладів, адже це запорука безперебійного надання медичних послуг. Міністерство працює над поступовим оснащенням лікарень альтернативними джерелами енергопостачання.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці у Facebook, а також у Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua