Розроблено стандарти та клінічну настанову «Дистальна оклюзія»

22 березня 2023
470
Резюме

Відповідний проєкт наказу МОЗ винесено на громадське обговорення

МОЗ України повідомляє про оприлюднення проєкту наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Стандартів медичної допомоги «Дистальна оклюзія».

Обґрунтування

Рання діагностика зубощелепних аномалій та своєчасне лікування таких пацієнтів попереджають стійкі порушення та зміни обличчя, а також загальні соматичні розлади організму. У зв’язку з взаємозумовленістю місцевих та загальних порушень організму, слід застосовувати комплекси лікувальних заходів, показані в різних вікових групах. Вони передбачають застосування методів терапії, спрямованих на усунення як причин морфологічних, функціональних та естетичних порушень у зубощелеповому апараті, так і самих порушень.

Тож, представлено:

Проєкт акта розроблено з метою удосконалення надання медичної допомоги в Україні.

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 15 днів з дня оприлюднення проєкту в письмовому або електронному вигляді за адресою: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7, 01601, e-mail: [email protected]; [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці у Facebook, а також у Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua