Вебінар на тему «Патологія шийки матки. Від скринінгу до хірургічного лікування»

16 березня 2023
674
Резюме

Вебінар на цю тему відбудеться 18 березня 2023 року

18 березня 2023 р. о 10:00 за київським часом відбудеться вебінар на тему «Патологія шийки матки. Від скринінгу до хірургічного лікування».

  • Патологія шийки матки, цервікальний скринінг, кольпоскопія. Дехто навіть прицільно займається тільки цим напрямком, настільки багато хвороб та клінічних питань, які виникають щодня.
  • Мені пощастило отримати досить цінний досвід у цьому напрямку, включаючи складні, заплутані кейси. Цим і спробую поділитися з вами, колеги! Безумовно, з урахуванням рекомендацій ASCCP.
  • Маємо гарний досвід організації кабінетів патології шийки матки. Зможемо дати поради щодо організаційних питань, а також підкажемо, як вибрати обладнання, якщо будуть такі запитання.
  • Проаналізуємо сучасні підходи до хірургічного лікування пацієнтів з дисплазією шийки матки. Буде детальний розгляд з відео, як правильно це робити.
  • Окремо зупинимося на проблемах передракових процесів та раку шийки матки під час вагітності (спікер — Євгенія Баранець).

Ви зможете отримати 10 балів безперервного професійного розвитку за трьома спеціальностями: «Акушерство та гінекологія», «Ультразвукова діагностика» та «Організація і управління охороною здоров’я». Номер безперервного професійного розвитку: 5500584.

Спікери:

  • Михайло Медведєв, доктор медичних наук, професор;
  • Євгенія Баранець, акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики.

Дискусія та відповіді на всі питання будуть обов’язково!

Доступ до запису вебінару — 60 днів для всіх учасників!

Пройти тестування та отримати сертифікат можна буде протягом тижня після закінчення вебінару.

Готуйтеся до ґрунтовної та професійної розмови! До зустрічі, колеги, 18 березня 2023 р. о 10:00!

Подробиці, програма і реєстрація — за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці у Facebook, а також у Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис»