За рік повномасштабного вторгнення загинули 106 медичних працівників

24 лютого 2023
590
Резюме

Пам’ятаємо кожного і кожну, хто віддав своє життя в цій війні

24 лютого 2023 р. Україна відзначає рік Незламності. Рік від того дня, коли вся країна прокинулася від вибухів ракет, проте переборола страх, згуртувалася, дала відсіч ворогу і продовжує боронитися безстрашно й завзято.

Країна встояла, встояла і медична система. Проте за словосполученням «медична система» стоять не тільки і не стільки великий державний механізм, будівлі лікарень, аптек, пологових будинків, не тільки сучасне обладнання. Медична система — це передусім люди. Медичні працівники, які зранку 24 лютого вийшли на свої робочі місця і продовжили вакцинувати, лікувати, рятувати і ставити на ноги своїх пацієнтів. Вони ж продовжують це робити й досі, навіть в умовах відключень енергопостачання і обстрілів, усі 365 днів.

За цей рік 106 наших колег, медичних працівників, загинули, з них 33 — на робочому місці. Страшні цифри для країни в серці Європи у ХХІ сторіччі. Проте такою є наша жахлива реальність. Пам’ятаємо кожного і кожну, хто віддав своє життя в цій війні. Дякуємо кожному і кожній, хто сумлінно виконує неоціненну роботу з порятунку інших.

Минуло 365 днів, ми точно знаємо, що наша велика перемога обов’язково настане, а поки — тримаймо стрій. Вдячні Силам оборони України: завдяки вам ми встояли, завдяки вам — переможемо ворога!

Слава Україні!

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua