МОЗ запрошує лікарів на зустріч щодо безперервного професійного розвитку

23 лютого 2023
2173
Резюме

Відбудеться 28 лютого 2023 р. о 16:00 у форматі онлайн

Безперервний професійний розвиток (БПР) працівників сфери охорони здоров’я є необхідним для розвитку нових навичок і компетенцій медичної спільноти. МОЗ України створює умови для розвитку різних заходів БПР та працює над формуванням умов для розвитку конкурентоспроможного ринку провайдерів освітніх заходів БПР для медиків. Для обговорення планів МОЗ України щодо розвитку системи БПР у 2023 р. запрошуємо медичну спільноту долучитися до зустрічі з Іриною Микичак, заступником міністра охорони здоров’я України. Учасники не лише дізнаються про зміни, над якими працює Міністерство у системі БПР, але й обговорять найактуальніші питання професійного розвитку.

Де і коли відбудеться зустріч

Зустріч відбудеться 28 лютого о 16:00 у форматі онлайн для зареєстрованих учасників на платформі Zoom із трансляцією на YouTube МОЗ України.

Посилання для реєстрації на вебінар у Zoom (кількість учасників у Zoom обмежена — максимальна можлива одночасна участь 500 учасників, решта охочих зможуть переглядати захід у трансляції на YouTube-сторінці МОЗ України).

Посилання для перегляду онлайн-заходу на YouTube.

Ви також можете залишити свої запитання до спікерів вебінару за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua