Розроблено Порядок надання психологічної допомоги

21 лютого 2023
1292
Резюме

Доопрацьований проєкт наказу МОЗ винесено на громадське обговорення

Міністерством охорони здоров’я України на громадське обговорення пропонується доопрацьований проєкт наказу Міністерства охорони здоров᾿я України «Про затвердження Порядку надання психологічної допомоги» (далі — проєкт акта).

Про що документ

Проєктом акта передбачається затвердження порядку надання психологічної допомоги, який визначатиме організацію надання психологічної допомоги, підвищення доступності психологічної допомоги, запровадження стандартів надання психологічної допомоги, психотерапії і психосоціальних послуг, регулярного моніторингу та оцінки ефективності надання такої допомоги, розвиток системи психологічної та соціальної допомоги на рівні територіальних громад за рахунок підготовки фахівців за міжнародними стандартами.

Порядок надання психологічної допомоги

Додаток до Порядку

Довідка (acquis ЄС)

АРВ

Додаток 1 до АРВ

Додаток 2 до АРВ

Пояснювальна записка

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції приймаються Департаментом медичних послуг протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту акта на офіційному вебсайті МОЗ України в письмовому або електронному вигляді на адреси: Міністерство охорони здоров’я України, 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7; e-mail: [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua