Відкрито реєстрацію для участі у 32-й Літній школі публічного здоров’я в Лугано

15 лютого 2023
855
Резюме

Організатор — Україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти»

Україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти» запрошує зареєструватися для участі у 32-й Літній школі в Лугано!

Подія триватиме 16, 17 й 21–26 серпня 2023 р. Програма складатиметься з 15 курсів, 4 пленарних засідань і кількох мережевих заходів, що проходитимуть у гібридному форматі онлайн та офлайн.

Про проєкт

Літня школа в Лугано організована Swiss School of Public Health+ для фахівців з питань охорони здоров’я, дослідників й аспірантів та допомагає обміну досвідом у сприятливому середовищі. Школа зосереджує увагу на політиці охорони здоров’я, економіці й управлінні. Вже понад два десятиліття цей проєкт створює сприятливе освітнє середовище, що мотивує до розвитку. І звичайно, отримані знання й нетворкінг дуже допомагають теорії й практиці в секторі охорони здоров’я бути нерозривними.

Детальна інформація про програму події — за посиланням.

Ви можете подати заявку на отримання стипендії до 1 березня 2023 р. за посиланням. Кількість стипендій обмежена.

Гайд з подання заявки на стипендію ви знайдете за посиланням.

Аби отримати додаткову інформацію, ви можете написати на пошту організаторам події [email protected]. Не втратьте чудову нагоду долучитися до потужного нетворкінгу й можливість професійного розвитку!

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами facebook.com/MedEduUkraine