Починає працювати електронний реєстр осіб, відповідальних за введення в обіг медичних виробів

30 грудня 2022
1007
Резюме

У перспективі це спростить процедуру введення в обіг медичних виробів

На початку січня запрацює електронний реєстр осіб, відповідальних за введення в обіг медичних виробів.

Чому це важливо

Реалізація цього проєкту надасть змогу розвивати єдиний інформаційний простір для обміну даними та взаємодії між усіма учасниками процесу, що відповідають за обіг медичних виробів, — від подачі заяви на реєстрацію до контролю обігу медичних виробів на ринку.

Раніше була проведена демозустріч, де всі охочі мали змогу ознайомитися з функціональними можливостями розробленого програмного продукту, а саме — продемонстровано інтерфейс електронного кабінету інформаційно-комунікаційної системи реєстру осіб.

«Впровадження реєстру осіб як повноцінного електронного публічного реєстру в перспективі спростить процедуру введення в обіг медичних виробів, — коментує заступник міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич. — Це надасть можливість інтегрувати дані системи з іншими програмними продуктами, у тому числі державними інформаційними ресурсами, оскільки програмне рішення розроблено на основі платформи реєстрів Міністерства цифрової трансформації. А також забезпечить єдиний уніфікований підхід до стандартів внесення та обміну інформацією, використання єдиних інтерфейсів та довідників».

Користувачів ознайомили з програмним продуктом, інструкцією для користування та провели анкетування, за результатами якого буде визначено наступні рішення для розвитку. З інструкцією користувача можна ознайомитися за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua