МОЗ пропонує передати санаторії з державної в комунальну власність

29 грудня 2022
672
Резюме

Відповідний проєкт закону винесено на громадське обговорення

Міністерством охорони здоров’я України на громадське обговорення пропонується проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» (далі — проєкт Закону України).

Мета

Проєкт Закону України розроблено з метою забезпечення можливості безоплатної передачі з державної в комунальну власність санаторіїв за умови взяття органами місцевого самоврядування зобов’язання використовувати їх за цільовим призначенням і не відчужувати в приватну власність, у порядку, встановленому Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» для закладів охорони здоров’я.

Проєкт Закону України

Довідка (acquis ЄС)

Порівняльна таблиця

Пояснювальна записка

Куди надавати пропозиції

Пропозиції та зауваження до проєкту Закону України просимо надсилати протягом 30 днів з дати публікації на адресу МОЗ України в письмовому або електронному вигляді за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, тел.: (044) 253-24-72, e-mail: [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua