Розроблено стандарти «Раптова і гостра сенсоневральна приглухуватість»

21 листопада 2022
686
Резюме

Відповідний проєкт наказу МОЗ винесено на громадське обговорення

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє про оприлюднення проєкту наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Стандартів медичної допомоги «Раптова і гостра сенсоневральна приглухуватість».

Обґрунтування

Правильно організована діагностика та вчасно надана кваліфікована медична допомога пацієнтам з раптовою сенсоневральною приглухуватістю або гострою сенсоневральною приглухуватістю роблять більш ймовірним швидке відновлення слуху, значно покращують якість життя пацієнтів та дозволяють, за необхідності, вчасно направити пацієнтів на консультацію до відповідного фахівця у разі виявлення симптомів та ознак гострого порушення мозкового кровообігу, злоякісного новоутворення тощо. Причиною розладів (раптової одно-, двосторонньої сенсоневральної втрати слуху) можуть бути судинні, метаболічні, аутоімунні, інфекційні, неопластичні, токсичні, травматичні або запальні захворювання.

Ознайомитися із проєктом стандартів можна за посиланням.

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 15 днів з дня оприлюднення в письмовому або електронному вигляді:

01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7, e-mail: [email protected][email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua